Стартувала п’ята едиція Всеукраїнського проекту для молодих митців

«Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва
«ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2015
Стартувала п’ята едиція Всеукраїнського проекту для молодих митців

До участі запрошуються особи віком 5–16 років.
Роботи приймаються з 02.04 до 20:00 год. 20.10.2015 року.

З положенням Проекту, традиційно, можна ознайомитись на сайті головного координатора – Львівського обласного благодійного фонду «ТОРБА» (lvivtorba.com) та сайті організатора – Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив (artcenter.org.ua)
Проект стартував 2011 року за ініціативою International Association of Culture and Art. Завдяки партнерам кращі роботи Проекту презентувались в Україні, Польщі, Німеччині, Франції, Швейцарії, Італії.
Щороку, згідно протоколу, на запрошення IACA до кваліфікаційної комісії залучено 9 фахівців з галузі образотворчого та декоративного мистецтва, зокрема художників, мистецтвознавців, критиків мистецтва. Склад комісії щороку повністю оновлюється: трьома особами зі Львова, трьома — з регіонів і трьома — з-поза меж України. Усі роботи члени журі оцінюють одноосібно. Результати переглядів опрацьовує уповноважена IACA лічильна комісія. Оголошення результатів відбувається у день відкриття виставки кращих робіт.
Оргкомітет щиро вдячний за професійну та безкорисливу підтримку задля якісної реалізації Проекту: Першій універсальній склонарізці; Оздоровчому центру міста Трускавець «Стрикоза»; Компанії «Текстиль Контакт Львів»; готелям «Леополіс», «Рудольфо», «Нобіліс»; ресторану «Смаколик»; Житомирській кондитерській фабриці; Львівській мануфактурі кави; Fashion Studio Andriy Sendetskyy; компанії GalDent та офіційним партнерам, які регулярно допомагають і на високому рівні популяризують Проект світу.
Дякуючи саме цим добродіям, оргкомітет має можливість залучати до активної участі у Проекті дітей, що мешкають у сирітських будинках.
Окрема подяка доброзичливим керівникам і педагогам за їх уважність й небайдужість до прагнень своїх підопічних та учнів творчо утвердитись, презентуючи свої художні ідеї і талант.