Школа мистецтв “СПІРОГРАФ” була заснована 2003 року Львівським обласним благодійним фондом “ТОРБА” в рамках міжнародного проекту “Високий рівень культури – європейському місту”, як Студія естетичного виховання “СПІРОГРАФ”. Студія є інтелектуальною власністтю свого засновника, Благодійного Фонду “ТОРБА”, який опікується нею і завдяки якому в Студії мають можливість займатись і ті діти, яким недуже пощастило в житті (сироти, з багатодітних сімей та інші). За рішенням координатора діяльності Студії, Наглядової Ради Благодійного Фонду, офіційну назву змінено на Студія культури та мистецтв “СПІРОГРАФ” із зміною концепції програми у червні 2007 року, у зв’язку зі стратегією свого розвитку, із застосуванням ширшого кола зацікавлень, методології викладання дисциплін та інших якісних нововведень.

У квітні 2007 року Студія стала членом INTERNATIONAL ASSOCIATION OF CULTURE AND ART. З вересня 2007 року активно працює в приміщенні Будинку офіцерів 58.
Мета проекту полягає у наданні можливості усім бажаючим особам стати її учасниками  в незалежності від статі, національності та соціального становища, що доступно найменш захищеним представникам суспільства.

Вік учасників Студії від 3,5  до  100 років!

Комплексна загально-пізнавальна програма Студії “Творчий дошколярик” розрахована на осіб віком від 3,5 до 5 років. За окремими напрямками приймаються учасники з 5 років. Особи віком понад 17 років відвідують заняття у системі “Сеньйори” теж за окремими напрямками.

Пропонована програма:

  • танець (естрадний, бальний, народний);
  • театральне мистецтво (акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, вокал, пантоміма, основи режисури);
  • образотворче та декоративне мистецтво (рисунок, живопис, кольорознавство, композиція, витинанка, малюнок на склі, інсталяції, колаж, писанкарство);
  • історія мистецтва;
  • іноземні мови (польська, англійська, японська);
  • міжнародний етикет.

Академічна спеціалізована програма уможливлює вибір кожного учасника-випускника обов’язкової загально-пізнавальної програми найбільш захопливого для нього напрямку з метою подальшого поглибленого студіювання:

  • кафедра театрального мистецтва;
  • кафедра танцю;
  • кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;
  • кафедра іноземних мов.

При Студії з 2005 року повноцінно працює ТЕАТР “СПІРОГРАФ”

Найкращі студенти рекомендуються до отримання стипендії.

До занять з учасниками залучаються фахівці з відповідних напрямків. Координуючим органом цього проекту є Рада Студії, у склад якої входять діячі культури та мистецтв, викладачі вищих навчальних закладів та працівники наукових інституцій. За час своєї діяльності Студія, а саме її учасники, студенти та викладачі взяли участь , як міських, всеукраїнських, так і міжнародних проектах.

Детальна інформація про діяльність студії за адресою http://spirograph.org