Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив — це активне об’єднання громадян, засноване у 2003 році в місті Львові. З початку своєї діяльності ми зосереджуємося на реалізації різноманітних соціальних культурно-мистецьких програм та проєктів, спрямованих на розвиток нашої громади та суспільства в цілому.

Центр проводить численні проєкти та програми різного масштабу, що включають міські, обласні, всеукраїнські та міжнародні ініціативи. До найвідоміших входять Міжнародний фестиваль казок “KAZ.KAR.”, Всеукраїнський проєкт для молодих митців “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ”, Школа мистецтв “СПІРОГРАФ”, Міжнародний мистецький проєкт “Art Axis”, та інші.

Попри відсутність власного приміщення, протягом багатьох років нашої роботи ми змогли досягти вагомих успіхів. Серед них: організація мистецької просвітницької школи “СПІРОГРАФ”, реалізація щосуботнього проєкту “ART WEEKEND” для дітей, робота з дітьми-сиротами та дітьми з фізичними вадами, робота Львівського Авторського Драматичного Театру ScenA8, Проєкт “Портрет музею”, “Філіжанка”, та багато інших ініціатив. При центрі працює музейна збірка “Куферок”.

Наша місія та цінності

Місія нашого Центру полягає у розвитку культури та мистецтва в Україні, підтримці талановитої молоді та сприянні міжнародному мистецькому обміну. Ми віримо в силу творчості та її вплив на суспільство. Наша основна цінність — це люди, їхнє бажання та здатність до самовираження через мистецтво. Ми робимо все можливе, щоб надихати та підтримувати тих, хто поділяє наші переконання та прагне до творчої самореалізації.

За роки своєї діяльності Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив активно співпрацював з Театром естрадних мініатюр «І люди, і ляльки», Львівським обласним театром ляльок, Львівським Історичним музеєм, Львівським Національним Академічним Театром Опери та Балету імені Соломії Крушельницької, Національним академічним українським драматичним театром імені Марії Заньковецької у Львові, Львівським палацом мистецтв, Галереєю мистецтв ім. Б.Г. Возницького, Львівським обласним благодійним фондом «ТОРБА», Музеєм ідей, ГО «Нагодуй бідного», Центром міської історії Центрально-Східної Європи, Департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Департаментом освіти та науки ЛОДА, Мистецьким центром «Шоколадний будинок» (Київ), Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого, Академією мистецтв в Кракові імені Яна Матейка (Польща), Краківським педагогічним університетом імені Комісії Національної Освіти, Арт-Центром «Арт-Метью» (Цуг, Швейцарія), Фундацією «Наш вибір» (Варшава, Польща), Центром промоції культури у Варшаві (Польща), Громадським об’єднанням “Ренесанс” (Будапешт, Угорщина), Академією мистецтв у Банській Бистриці (Словаччина), Академією мистецтв у Варшаві (Польща), Національною спілкою театральних діячів України, Ніональною Спілкою Художників України та ін.