Художня школа СПІРОГРАФ – це мистецький осередок, що був заснований у Львові у 2003 році. Ми пропонуємо курси рисунка та живопису для дорослих та дітей. Наша авторська програма передбачає комплексне поглиблене вивчення різних напрямків мистецтва, таких як рисунок, академічний рисунок, живопис, композиція, інсталяція, витинанка, малюнок на склі, креслення. Ми надаємо якісний та комплексний підхід до навчального процесу, що дозволяє нашим учням отримати практичні та теоретичні навички з задоволенням.

Якщо Ви цікавитесь підготовкою до вступу за мистецькими напрямками, то ми готові допомогти Вам отримати необхідні знання та вміння. Наші випускники мають високу успішність на вступі до вищих навчальних закладів.

Ми пишаємось нашими учнями та їхніми досягненнями. У 2005 році відбулась перша виставка робіт учасників Студії у Львівському обласному палаці мистецтв, а в 2006 році ми представили свої роботи в рамках виставки у Dom Kultury “Anin” у Варшаві.

Якщо Ви шукаєте якісну підготовку у сфері мистецтва, звертайтеся до художньої школи СПІРОГРАФ. Наші вчителі мають великий досвід роботи та допоможуть Вам розвинути Ваш творчий потенціал.

Ми пропонуємо як очне (офлайн) так і дистанційне (онлайн) навчання.

Телефон
+380677273668
+380322903227