Історія мистецтва

Історія мистецтва – це програма для осіб віком від 6 до 100 років, що мають бажання дізнатися більше про історію та розвиток мистецтва та архітектури від найдавніших часів до сучасних напрямків. Наша програма включає в себе лекційні заняття та практичні вправи, що допоможуть краще зрозуміти канони, стилі та напрямки кожної визначної епохи у художній культурі суспільства.

Кожне заняття триває у середньому 1,5 години (для дітей – до години) і складається з історичного екскурсу на прикладі показових пам’яток мистецтва, які репрезентують багатонаціональну світову культуру та практичної частини, у якій слухачі беруть активну участь у навчальному процесі у формі обговорень, дискусій, виступів. Ми також використовуємо метод замальовок орнаментальних мотивів, композицій та форм, що притаманні кожній мистецькій епосі.

Курс з історії мистецтва передбачає серйозну загальну підготовку слухача до подальшого його студіювання у навчальному закладі з художнім профілем, що відповідно полегшує навчання у майбутньому. Наприкінці навчального процесу виконується курсова робота, яка виставляється на загальне обговорення учасників, викладачів та гостей Школи.

Якщо Вас цікавить історія мистецтва та архітектури, наша програма допоможе Вам отримати більше знань та розуміння у цій сфері. Незалежно від Вашого віку, ми з радістю приймемо Вас у

Можливе дистанційне (онлайн) навчання

Телефон
+380677273668
+380322903227