ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «КОНКУРС ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2017
Проект для осіб віком 5 – 16 років
Ініціатор та засновник Проекту:
International Association of Culture and Art
Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА»
Генеральний Координатор Проекту:
International Association of Culture and Art Координатор Проекту в Україні – дипломатичний представник IACA
Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА»
Організатори Проекту:
Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив
Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА»
Офіційні партнери Проекту в Україні:
Культурно-Мистецький Центр «Львівський Палац Мистецтв»
Арт-галерея Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Київ
Мета Проекту — виявити юні таланти в напрямках образотворчого та декоративного мистецтва, підтримати їх творчий поступ й презентувати кращі твори світові.
Тема – ПРОСТО НЕБИЛИЦІ.
Завдання:
залучити до культурно-мистецьких процесів дітей і молодь країни;
популяризувати результати існуючого творчого потенціалу учасників проекту;
розширити культурно-мистецький світогляд дітей та молоді завдяки задекларованому Проекту.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/logo_organizator.png)
Добігає завершення 2017 рік, який переніс в історію сьому едицію Всеукраїнського проекту для молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ». Напередодні Різдва організатори оголосили результати конкурсної програми. Кульмінація щорічного Проекту відбулася в стінах постійного офіційного партнера – Львівського палацу мистецтв. Не зважаючи на традиційний холод у виставкових залах, слід зазначити, що кількість учасників урочистої церемонії відкриття експозиційної колекції творів та вручення нагород їх авторам була більшою, аніж попереднього року. З-понад 700 робіт із 20 областей України до колекції «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2017 міжнародною кваліфікаційною комісією (журі) номіновано 150 робіт.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_28.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_23.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_25.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_24.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_17.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_26.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_27.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_22.jpg)
Поруч з виставкою кращих творів конкурсу, вже традиційно, презентуються роботи гостей-учасників Проекту. Цьогоріч їх авторами є вихованці школи-інтернату для дітей з особливими потребами Марії Покрови та сирітського будинку «Мілус Єзу», що на Львівщині. Опікунам цих осередків висловлюємо вдячність за небайдужість до своїх підопічних, надання можливості митцям-організаторам провести майстер-класи для дітей і презентувати їх роботи в часі кульмінації.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_01.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_02.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_18.jpg)
Цьогоріч в друге Державне Підприємство «УКРПОШТА» випустили у світ, запроектовану організаторами Проекту, іменні поштову марку «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2017. 22 грудня 2017 року, в часі урочистої церемонії вручення нагород, відбулось урочисту погашення цієї унікальної марки, яка вийшла у світ в мега маленькому тиражі – нецілих 100 одиниць. В урочистому погашенні марки взяли участь: народний артист України – Федір Стригун, ген. координатор Проекту – Андрій Сендецький, дип. представник IACA – Моніка Ненска, автор проекту марки – Сергій Гаврилович, академічний керівник ЦКМІ у Львові – PhD Олег Болюк.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_19.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_20.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_16.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_03.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_04.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_05.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_06.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_07.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_08.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_21.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_09.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_10.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_11.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_12.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/prosto_nebylytsi_17_14.jpg)
Від імені координаторів, організаторів та учасників Проекту «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2017 складаємо щиру подяку і бажаємо здоров’я, любові та благословення Господнього усім добродіям, партнерам, членам міжнародного журі, меценатам та їх рідним за доброзичливу небайдужість у підготовці та проведенні програми й заходів. Дякуючи лише Вам, Вашій порядності, Вашій людяності, предметній допомозі та небезпідставній самоповазі, Проект сьомий рік поспіль реалізовується на високому і безпрецедентному для України рівні.
Партнери:
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/partner_projekt_2017.jpg)
У склад цьогорічного журі увійшло 9 фахівців з образотворчого і декоративного мистецтва із України, Польщі, Франції та Голландії:
Роман Лучук
художник, Косів (Україна);
Ярослав Дідула
художник, асистент-викладач Кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка”, Львів (Україна);
Юлія Стемпіцька
старший викладач Кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства, Львів (Україна);
Антон Ковач
Заслужений художник України, завідувач Кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, Ужгород (Україна);
Бланка Латка
художниця, Варшава (Польща);
Роберт Боерсма
художник, Ноорбеек (Голландія);
Міся Конопка
художниця, Варшава (Польща);
Моніка Нецка
художниця, викладач Краківської Академії Мистецтв (Польща);
Патриція Гінтз
художниця, асистент відділення рисунку в Мистецькому центрі міста Гренобль (Франція).
Лауреатами Всеукраїнського проекту для молодих митців 2017 року стали:
Вікова категорія 5-7 років:
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/148-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/300-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/302-17-1024x732.jpg)
Вікова категорія 8-10 років:
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/9-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/405-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/451-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/467-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/521-17-1024x732.jpg)
Вікова категорія 11-13 років:
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/126-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/142-17-732x1024.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/280-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/512-17-731x1024.jpg)
Вікова категорія 14-16 років:
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/90-17-1024x732.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/83-17-731x1024.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/571-17-732x1024.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/58-17-743x1024.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/167-17-732x1024.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/539-17-732x1024.jpg)
Перелік авторів робіт, які увійшли до експозиційної колекції Проекту 2017 року.
Особливі відзнаки цьогорічного проекту отримали:
Аліна Душина – Харків Анастасія Гаврилко – Львів Анастасія Дигдалович – Львів Анастасія Дмитрі – Івано-Франківськ Анастасія Майорова – Ніжин Анастасія Наумчук – Кремінна Андрій Ясінський – Коломия Антоніна Град – Рубіжне Аня Лехновська – Львів Артем Балагуровськи – Харків Василь Сібілев – Шостка Вікторія Дмитроца – Зимна Вода Віталій Iжак – Кремінна Дарина Гнатів – Львів Дар’я Харченко – Черкаси Діана Олеськів – Ходорів Діана Пінчук – Новий Білоус Єва Добровольська – Чернігів Єлизавета Загамула – Нікополь Єлизавета Килинич – Львів | Іван Лисишин – Стрий Катерина Нікітчук – Нетішин Катерина Слаба – Львів Ксенія Iваненко – Рубіжне Марія Ткаченко – Чернігів Назар Майданський – Івано-Франківськ Оксана Грицишин – Ходорів Олександра Білопольська – Полонне Олександра Козакевич – Львів Олександра Максимів – Львів Олена Кальчук – Львів Олеся Зубінська – Стрий Поліна Кузьменко – Львів Соломія Трух – Лапаївка Соня Садоха – Дніпро Софія Гадельшина – Шостка Софія Канюка – Скадовськ Софія Паламарчук – Київ Юля Iсакова – Лисятичі |
Виставку кращих творів «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2017 можна оглянути у великому виставковому залі на першому поверсі Львівського Палацу Мистецтв (Коперника 17, м. Львів) до 5 січня 2018 року. Далі експозиційна колекція розпочне своє виставкове турне з міста Києва. В червні 2018 року колекція покине Україну і продовжить своє турне виставковими залами країн партнерів.
![Просто небилиці 2017](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2017/12/pn-2017-726x1024.jpg)
Координатор Проекту в Україні – Благодійний Фонд «ТОРБА», організатор Проекту – ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив» вдячні усім талановитим юним митцям України за прекрасні роботи, якими вже сьогодні мають можливість захоплююватися поціновувачі мистецтва у місті Львові.
Запрошуємо усіх юних художників України до участі у восьмій едиції Проекту, яка традиційно стартуватиме наприкінці березня 2018 року.
Бажаємо нових творчих звершень, та вдячних поціновувачів Вашого таланту.