Art Axis 2023 – це ваш шанс заявити про себе на міжнародній арт-сцені, відкрити нові горизонти та здійснити свою творчу мрію

Дорогі друзі, вельмишановані колеги, шановні поціновувачі мистецтва! 29 жовтня 2023 року в Львові розпочинається виставка у рамках щорічного Міжнародного мистецького проєкту «Art Axis». З 2018 року цей проєкт акцентує увагу на Україні як на країні, що прагне до гармонійних відносин зі світовою спільнотою. Основна мета проєкту – створення платформи для розвитку культурного діалогу, який сприяє глибокому розумінню та співпраці між націями. Виставка триватиме до 05 листопада 2023 року.

Гасло «Art Axis» цього року – «МОЯ РЕАЛЬНІСТЬ». Його рефлексією стали твори митців з численних країн світу, включаючи Бангладешу, Болгарії, В’єтнаму, Еквадору, Ефіопії, Зімбабве, Індії, Камеруну, Канади, Кенії, Коста-Ріки, Мексики, Нідерландів, Нігерії, ПАР, Пакистану, Польщі, США, Сербії, Словаччини, Тайваню, Тайланду, Уганди, Угорщини, України, Уругваю, Філіпін, Чехії, Швейцарії, Шрі-Ланки. Ознайомитися з експонатами можна у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики Порохова ВЕЖА за адресою: вул. Підвальна, 4, м. Львів.

Організатор проєкту – Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові. Координатор – Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА». Вдячні всім добродіям, меценатам та партнерам, які підтримують ініціативу, особливо у непрості часи для України.

Висловлюємо глибоку вдячність кожному захиснику України, який відстоює нашу країну та мир у світі від агресії.


Мета: Наше бажання – створити міжнародну платформу, яка об’єднує митців, що вільно досліджують межі традиційного мистецтва і виходять за їх межі, створюючи несподівані та глибокі творчі візії.

Хто запрошується: Проєкт відкритий для митців усіх видів та жанрів – від живописців до графіків, від ілюстраторів до художників вільного жанру. Чи ви професійний художник, чи любитель, незалежно від вашого віку (починаючи з 5 років) – ви вітаєтесь на нашій платформі.

Тема 2023 року: “Моя реальність”. Ми запрошуємо вас зануритись у ваш внутрішній світ та виразити його через ваше мистецтво.

Місія: Наша місія – не лише підтримувати та просувати унікальні творчі візії митців з усього світу, а й допомагати дітям, позбавленим батьківської опіки, та дітям з особливими потребами, розвивати їх творчий хист.