![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/0574553739.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/0735197702.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/0763320848.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/0785791890.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/0957391758.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/1262155328.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/1374465207.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/2829451787.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/3448809773.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/4316009349.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/4317417948.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/4334219947.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/5283107929.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/5370604629.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/5652693345.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/6067316526.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/6281354959.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/6476930639.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/6680555348.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/7229049633.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/7818694012.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/7910568758.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/11/8419437119.jpg)
Cпроба візуального відтворення простору, який найбільше пов’язаний з нашим побутом, можливо з роботою; простору, що манить своїм облаштуванням провести дозвілля й узагалі відпочинок, адже саме сюди найчастіше навідуються до нас сни; простору, у якому повинні панувати затишок, злагода, інтимність стосунків з дорогими людьми; простору, який дорослих магічно переносить у дитинство, а дітей робить захищеними від зовнішніх несприятливих чинників, відтак власне тут вони можуть щонайбільше розкрити свою уяву.