![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/0036349877.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/0759697352.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/0760365177.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/1715542942.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/2374789614.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/2934966285.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/3303089930.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/4460491604.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/5580989530.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/5685114384.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/7769664212.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/8092052202.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2011/12/9967668906.jpg)
Будинок, в якому живе людина є не лише матеріальною оболонкою замкненого простору, де розташовано багато придбаних речей, що навіюють спогади про приємні пережиті миті, а й своєрідною фортецею–захистком від життєвих перипетій, від природної негоди. Лише у своєму будиночку, хаті, садибі почуваємось якнайбільше комфортно і захищено. Чепурна оселя чи ще й садок біля неї часто є предметом любування. Тому, очевидно, приказка «Усюди добре — дома найкраще» є завжди актуальною. Та й малеча, оволодіваючи першими уроками світосприйняття, часто малює будиночок, знаючи, що у ньому живуть близькі люди.