![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/0032978142.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1024029006.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1715587820.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1716206616.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2812558878.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2828645764.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/3292680861.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/3745951162.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4123846377.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4560147554.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4939804537.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4952708912.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/5441274030.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6017154190.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6380826721.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6634600482.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6815757241.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/7711372242.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/7733944053.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/7969401154.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/8220973594.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9253788106.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9406423220.jpg)
Незважаючи на урбанізацію суспільства впродовж кількох століть, людина залишила невеликі «оази» контакту з прадавнім співіснуванням homo sapiens та флорою у вигляді міні-оранжерей на підвіконні чи серед кімнати, або, навіть, в окремих «зимових садах» багатих осель. Кімнатні рослини переважно є декоративними, тобто такими, які, завдяки селекції, здатні жити в інтер’єрі, на відміну від культурних, яких вирощують у сільському господарстві чи, тим паче, диких, що ростуть без догляду людини.
Мета заняття — показати різницю поміж усіма різновидами «топографії» рослин, акцентуючи на кімнатних та садибних, характеризуючи окремі їх види та сорти. Особлива увага звертатиметься на озеленення частин приміщень.