![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/0143348425.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/0157991477.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/0989060011.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1105920351.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1234496545.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1513742405.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1532316133.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1645873307.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/1746399662.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2192206380.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2248143496.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2257689046.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2257987627.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2473061201.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2778684009.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/2845604882.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/3508105106.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/3699276766.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4795662147.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4836554802.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4841941449.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/4948261922.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/5131592124.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/5208339828.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/5458901778.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/5732606128.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/5888385037.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6107605463.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6172491028.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6550636636.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/6786480257.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/7074254763.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/7879932596.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/8010380179.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/8982797884.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9012620040.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9217967895.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9379443579.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9499797626.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9612760456.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9695555995.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9867828136.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/03/9892334294.jpg)
Якою б затишною не була наша оселя та універсальним потужним інформаційним транслятором світової інформації — Інтернет, усе ж ми інколи покидаємо наш дім задля забезпечення своєї життєдіяльності у різноаспектних потребах, зокрема і для сприйняття безпосереднього досвіду у соціумі чи природному середовищі поза останнім. Власне окрім сім’ї, родини, колег по навчанні чи роботі, часто близькими людьми є сусіди. Інколи проводимо з ними свій дозвілля. Важливо мати позитивно налаштованих сусідів і бути такими самим, адже недарма кажуть у прислів’ях та приказках:
Добрий сусіда — найкращий родич.
Не купуй двору — купуй сусіду.
Погано жить, як із сусідами не дружить.
Ближні сусіди краще далеких родичів.
Не треба й жита засік, коли є добрий сусід.
Добрий сусіда кращий брата.
Без брата проживу, а без сусідів ні.
Пусти сусід у хату — сам підеш у сусіди.