![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/5063367969.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/5096404454.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/5112287266.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/5534574521.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/6220084672.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/6804432139.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/6840829286.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/6905420824.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/7389476642.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/7403682513.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/7736509672.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/7886401343.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/8161373952.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/8686877847.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/8841159603.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/9069738172.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/9277901987.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/9500164781.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/9511766235.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/9696197050.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/9796681407.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/0001454194.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/0225055981.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/0349208121.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/1085858968.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/1606407193.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/2415519488.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/3593571077.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/3741323463.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/4405407105.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/4565029239.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/4724726565.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2012/04/4907069224.jpg)
Якими б затишними не були кімната, будиночок, у якому мешкаємо, сприйняття рідної домівки поширюється значно далі — на цілий населений пункт: чи то село, чи містечко, місто, мегаполіс. Інколи мандруючи, у розмові ми розповідаємо співбесідникам про «своє» місто (село), яке також сприймається оселею, адже ми відвідуємо в межах поселення різноманітні установи, заклади, інституції, вважаючи їх своїми. Тому вираз «моє село», або «моє місто», що таїть у собі код малої батьківщини для кожного з нас, є також рідним домом.