Всеукраїнський проект “Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ” відвідав сирітський будинок

Всеукраїнський проект “Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ” цього року дякуючи Львівському обласному благодійному фонду “ТОРБА” відвідав сирітський будинок і селі Сасів біля Золочева що на Львівщині.

Дякуючи людям викладачам і дипломатам Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові вдалось довезти пакунки з художнім реманентом для дітей та солодощі. Десять цікавих і непересічних авторів з сасівського “Рідного дому” представили роботи до “ПРОСТО НЕБИЛИЦЬ” 2013. Уклінно хочу подякувати усім-Лілії Продиус, Катерині Шквір, Оксані Трухан, Вірі Галайко, Сергію Гавриловичу, Олегу Болюку за їх свідомо виділений для цієї справи вихідний, за доброзичливість, оптимізм, безкорисливість і велике людське небайдуже серце.

20.10.2013 – День виразної коди у реалізації соціального мистецького Всеукраїнського проекту “Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ” 2013.

Дякуємо усім хто підтримує проект не словом, а ділом. Не словом, а ділом робить щось в своєму житті не лише для себе.

З глибокою повагою до усіх вище перелічених, до відома усієї України і не лише, голова правління Фонду Андрій Сендецький