Всеукраїнський проект “Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ” цього року дякуючи Львівському обласному благодійному фонду “ТОРБА” відвідав сирітський будинок і селі Сасів біля Золочева що на Львівщині.
Дякуючи людям викладачам і дипломатам Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові вдалось довезти пакунки з художнім реманентом для дітей та солодощі. Десять цікавих і непересічних авторів з сасівського “Рідного дому” представили роботи до “ПРОСТО НЕБИЛИЦЬ” 2013. Уклінно хочу подякувати усім-Лілії Продиус, Катерині Шквір, Оксані Трухан, Вірі Галайко, Сергію Гавриловичу, Олегу Болюку за їх свідомо виділений для цієї справи вихідний, за доброзичливість, оптимізм, безкорисливість і велике людське небайдуже серце.
20.10.2013 – День виразної коди у реалізації соціального мистецького Всеукраїнського проекту “Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ” 2013.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0002.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0029.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0034.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0040.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0045.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0048.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0050.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0051.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2013/10/DSC_0056.jpg)
Дякуємо усім хто підтримує проект не словом, а ділом. Не словом, а ділом робить щось в своєму житті не лише для себе.
З глибокою повагою до усіх вище перелічених, до відома усієї України і не лише, голова правління Фонду Андрій Сендецький