Шановні митці, художники, потенційні та вже зареєстровані учасники арт-Проєкту «Портрет Музею: Львівський скансен», ЗАПРОШУЄМО на Етюд другий: «Котилася писанка» у межах Проєкту, який відбудеться 24 квітня 2021 року  і розпочнеться о 13:00 год. У зв’язку з карантином, другий етюд (друга зустріч) відбудеться онлайн на платформі zoom. Ми сподіваємося, що вже у травні Проєкт відновить свою роботу в живому форматі у пленері на території Музею.

Участь у Проєкті – безкоштовна. У програмі зустрічі: знайомство з організаторами й учасниками, оглядова онлайн-екскурсія окремим етнографічним ареалом, коротка презентація теми Етюду 2 та ескіз майбутнього твору, який має стати штрихом до портрету ювіляра – Музею народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького (вулиця Чернеча Гора, 1). Додатковою цінністю Проєкту є майстер-класи, які вестимуть  запрошені майстри. Під час другого Етюду відбудеться майстер-клас з писанкарства.

Охочим взяти участь у найближчій зустрічі необхідно зареєструватися на сайті Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив – https://artcenter.org.ua/portrait-museum-register/

Одноразова реєстрація уможливлює безкоштовно долучатися до інших зустрічей-етюдів Проєкту « Портрет Музею: Львівський скансен», які заплановані щомісяця.

Проєкт реалізовується Центром Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові в партнерстві з Музеєм народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. З описом Проєкту можна ознайомитися на сторінці організатора – artcenter.org.ua та партнера – lvivskansen.org

Створімо разом портрет музею!