Шановні митці, художники, потенційні та вже зареєстровані учасники арт-Проєкту «Портрет Музею: Львівський скансен», ЗАПРОШУЄМО на Етюд четвертий: «Ой зав’ю вінки да на всі святки», який відбудеться 25 червня 2021 року  і розпочнеться об 11:00 год. Етюд відбудеться на пленері в межах  скансену.

Участь у Проєкті – безкоштовна. У програмі зустрічі: знайомство з організаторами й учасниками, оглядова онлайн-екскурсія окремим етнографічним ареалом, коротка презентація теми Етюду 4 та ескіз майбутнього твору, який має стати штрихом до портрету ювіляра – Музею народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького (вулиця Чернеча Гора, 1).

Охочим взяти участь у найближчій зустрічі необхідно зареєструватися на сайті Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив – https://artcenter.org.ua/portrait-museum-register/  Ті учасники, які вже реєструвалися раніше для попередніх етюдів, повторно не реєструються.

Одноразова реєстрація уможливлює безкоштовно долучатися до інших зустрічей-етюдів Проєкту «Портрет Музею: Львівський скансен», які заплановані щомісяця.

У 2021 році Проєкт реалізовується Центром Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові вже вчетверте (2013–2014 рр., портретуючи Львівську національну галерею ім. Б. Г. Возницького; 2015–2016 рр., портретуючи Львівський національний природничий музей; 2018–2019 рр., портретуючи Львівський історичний музей) у партнерстві з Музеєм народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. З описом Проєкту можна ознайомитися на сторінці організатора – artcenter.org.ua та партнера – lvivskansen.org

Створімо разом портрет музею!