Шановні митці, художники, потенційні та вже зареєстровані учасники арт-Проєкту «Портрет Музею: Львівський скансен», ЗАПРОШУЄМО на Етюд п’ятий: «Петрівочка да мала нічка: шила, вишивала шовком, біллю – не виспалась наша дівочка» у межах Проєкту, який відбудеться 16 липня 2021 року  і розпочнеться об 11:00 год. Етюд відбудеться в живому форматі у пленері на території Музею.

Участь у Проєкті – безкоштовна. У програмі зустрічі: знайомство з організаторами й учасниками, оглядова екскурсія окремим етнографічним ареалом, коротка презентація теми Етюду 5 та ескіз майбутнього твору, який має стати штрихом до портрету ювіляра – Музею народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького (вулиця Чернеча Гора, 1).

Охочим взяти участь у найближчій зустрічі необхідно зареєструватися на сайті Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив – https://artcenter.org.ua/portrait-museum-register/ Ті учасники, які вже реєструвалися напередодні попередніх етюдів, повторно не реєструються.

Одноразова реєстрація уможливлює безкоштовно долучатися до інших зустрічей-етюдів Проєкту «Портрет Музею: Львівський скансен», які заплановані щомісяця.

Проєкт реалізовується Центром Культурно-Мистецьких Ініціатив у Львові в партнерстві з Музеєм народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького. З описом Проєкту можна ознайомитися на сторінці організатора – artcenter.org.ua та партнера – lvivskansen.org

Усі охочі цього ж дня можуть принести реманент, щоб відразу розпочати свою художню роботу.

Учасники, які реєструвалися на майстер-клас, реманентом будуть забезпечені  організаторами Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив.

Створімо разом портрет музею!