Якою б оселя не була затишною й доглянутою, усе ж у ній знайдеться заняття, яке не можливо віднести до відпочинку. Готування їжі, прибирання у кімнатах та інші обов’язки мешканців оселі — відносять до хатніх робіт. Лише рукоділля (вишивка, в’язання, макраме, орігамі тощо) та надання уваги домашнім тваринам належать дозвілевій діяльності.
Існують також професії, які безпосередньо або в окремих випадках, пов’язані з домом. Серед них такі спеціалісти: архітектори, будівельники, мулярі, малярі, плиточники та інші, що зводять житло, а також його обслуговують — сантехніки, електрики, ліфтери та багато інших. Не так поширеними професіями є робота покоївки, економки, вчителя-репетитора, садівника, няні.
Теоретична частина: учасникам заняття було продемонстровано відеоряд, у якому показано різноманітні професії, пов’язані з домом, а також хатні роботи, у які заангажовані домашні мешканці. Діти перелічували відомі їм «домашні» професії, часто називаючи їх за видом заняття, а не власне за фахом (наприклад, «той, хто ремонтує крани» або «той, хто малює стіни»).
У практично-мистецькій частині юні художники визначились із зображенням обраного виду заняття в помешканні. Обов’язковою вимогою до робіт викладачі поставили виконати задум у змішаній техніці, тобто гуаш поєднувалась з графічними лініями, виконаними за допомогою фломастерів. Традиційно діти придумати назву малюнку.
Впродовж заняття викладачі пригощали учасників солодощами.
Перерва творчого процесу була не менш цікавою: юні художники ласували печивом та соком, переглядаючи мультфільм про няню.
Зустріч завершилась врученням невеличких подарунків учасникам проекту, фотографуванням авторів робіт з малюнками.
проекти просто небилиці
Виставка “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ” тепер у Варшаві
У столиці Польщі в арт-галереї Бжозова відкрилася виставка, на якій представлено кращі роботи дванадцятої едиції Всеукраїнського проєкту для молодих митців “ПРОСТО НЕБИЛИЦІ”. Цей проєкт черговий рік поспіль репрезентує творчий потенціал України серед світової спільноти, продовжуючи Читати далі…