Розпочався Фестиваль казок «KAZ.KAR.» 2016 з пленеру в номінації «образотворче мистецтво» участь у якому взяли 24 особи, як з України, так і з поза її меж. Сьогодні учасники розпочали свої пленерні роботи і завтра автори повинні будуть закінчити їх. Міжнародне журі для виконання пленерної роботи під гаслом «За тридев’ять земель» («У Тридев’ятому царстві, у тридесятому государстві») відвело шість годин.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_0055.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_0078.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_0121.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_0048.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_8984.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9046.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9066.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9069.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9071.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9093.jpg)
В часі пленеру відбулись майстер-класи під відкритим небом. Участь у них взяло понад сотня дітей різного віку. З них понад два десятки дітей позбавлених батьківської опіки і майже два десятки дітей, батьки яких воюють в зоні АТО.
Майстер-класи відбулись з ілюстрування казки, ілюмінування буквиці, боді-арту.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_8992.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_8997.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9004.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9011.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9019.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9024.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9102.jpg)
Члени журі не лише спостерігали за перебігом пленеру учасників Фестивалю, а й брали активну участь в роботі з гостями, учасниками майстер-класів.
По обіді учасники та гості Фестивалю перемістились до Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки. Стартувала номінація «театральне мистецтво» з вистави-казки «Квіткова крамничка» у виконанні співорганізатора Фестивалю Львівського авторського театру «СПІРОГРАФ». Господар Фестивалю презентував свою казку в позаконкурсній програмі.
Сьогодні ж, в позаконкурсній програмі презентував свою виставу-казку «Долина ельфів», театральний аматорський колектив Наталії Журавльової з міста Луцька.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/IMG_9170.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2016/06/MVI_6731.MOV_snapshot_02.02_2016.06.21_13.57.10.jpg)
Завтра о 10:00 розпочнеться конкурсна програма «театральної номінації». Шанувальники театрального мистецтва в царині казки зможуть оглянути шість вистав рамках Фестивалю.