Міжнародний благодійний фестиваль казок «KAZ.KAR.» 2019 – Програма Фестивалю

30 травня 2019 року, четвер
Архів події цього дня

Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)

10:00 – 17:00 – «Круглий стіл», наукова конференція: «Феномен казки у пізнавально-виховному процесі суспільства», «Сучасна візуалізація казки: книга, сцена, анімація»

10:00 – 10:10 – Привітальне слово президента Фестивалю

10:10 – 10:30 – Пісочна казка «Аліса в Країні Чудес», Студія пісочної анімації «MS», м. Вінниця

10:30 – 10:50 – Андрій Сендецький, «Невербальні персвазії у трансляції казки», м. Львів

10:50 – 11:10 – Марина Демедюк, «Сучасні фіксації українських народних казок Подільсько-Буковинської Наддністрянщини», м. Львів

11:10 – 11:30 – Мірослав Баллай, «Феномен антиілюзорної казки на сцені», м. Нітра

11:30 – 12:00 – Відкриття експозиції творів міжнародного проекту «Art Axis»

12:00 – 12:20 – Вікторія Ковальчук, «Сказка открывает тайны (методическая разработка для мам и пап одной известной сказки). Как научить детей считать, запомнить ноты и цвета радуги», м. Львів

12:20 – 12:40 – Ольга Требик, «Загальна характеристика персонажів кумулятивних казок», м. Київ

12:40 – 13:00 – Зустрічі з авторами казок: Світлана Мелобенська, м. Вінниця

14:00 – 14:25 – «Семеро сліпих мишенят», Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу 106 «Берегиня» м. Львова (автор твору – Ольга Гладун)

14:30 – 14:50 – Ірина Запольська, «Виявлення сучасного контексту традиційної казки через візуальний образ засобами театру ляльок», м. Київ

14:50 – 15:10 – Марія Качмар, «Метаморфоза в українських народних казках», м. Львів

15:15 – 15:35 – Психо-педагогічний аналіз української народної казки «Івасик-Телесик», Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (науковий керівник – Інна Осадченко), м. Умань

16:45 – 17:45 – Майстер-клас з лялькарства: «Актор лялькового театру», (клас веде Ірина Остюк, Львівський академічний театр ляльок)

17:50 – 18:10 – Зустрічі з авторами казок: Мар’ян Бєлєнький, м. Єрусалим

18:30 – 19:10 – «Всі миші люблять сир», Театр-студія «Взори», м. Бережани

19:30 – 20:15 – «Go and see», Театр «100 opic», м. Прага

31 травня 2019 року, п’ятниця
Архів подій цього дня

Львівський історичний музей (пл. Ринок, 6; пл. Ринок, 24)

10:30 – 14:30 – Художній пленер, конкурс на оголошену тему у номінації  «Образотворче мистецтво»

Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)

15:00 – 16:30 – Майстер-клас з образотворчого мистецтва «Типажі у монотипії» для Лаврівського дитячого будинку і Буківського дитячого будинку (клас веде Юлія Стемпіцька, Українська академія друкарства)

Майстер-клас з образотворчого мистецтва «Буквиця» для Лаврівського дитячого будинку і Буківського дитячого будинку (клас веде Олег Болюк, Віра Галайко, Ольга Мавдрик, Школа мистецтв «СПІРОГРАФ»)

Для усіх охочих майстер-класи додатково формуються за попереднім записом

15:00 – 16:30 – Майстер-клас з образотворчого мистецтва «Буквиця» для Лаврівського дитячого будинку і Буківського дитячого будинку (клас веде Олег Болюк, Віра Галайко, Ольга Мавдрик, Школа мистецтв «СПІРОГРАФ»)

Майстер-клас з образотворчого мистецтва «Типажі у монотипії» (клас веде Юлія Стемпіцька, Українська академія друкарства)

Для усіх охочих майстер-класи додатково формуються за попереднім записом

Львівський академічний обласний театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)

10:00 – 10:45 – «Словечко», Львівський Авторський Драматичний ТЕАТР «СПІРОГРАФ», м. Львів

11:00 – 11:20 – «Цар Плаксій і Лоскотон»,  Літературний театр «Натхнення», м. Лисичанськ

11:40 – 12:15 – «Людвіг + Тутта», Театральна студія «Лялькове диво», Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки, м. Івано-Франківськ

12:25 – 12:45 – Зустрічі з авторами казок: Тетяна Строкач, м. Біла Церква

12:50 – 13:05 – Зустрічі з авторами казок: Олесь Підбережник, м. Львів

13:10 – 13:30 – Зустрічі з авторами казок: Галина Виноградська, м. Львів

14:00 – 14:50 – «Подушковий настрій», Народний театр «Факел», м. Могильов

15:00 – 15:20 – Зустрічі з авторами казок: Уляна Дудок, м. Львів

15:30 – 16:15 – «PROsto_читаємо_КАЗКИ», Творче об’єднання «Різні Люди», м. Вишгород

16:20 – 16:40 – Зустрічі з авторами казок: Марічка Крижанівська, м. Львів

Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки (вул. Городоцька, 36)

18:00 – 20:20 – Позаконкурсна театральна вистава «Король Лев», Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П.К. Саксаганського

1 червня 2019 року, субота
Архів подій цього дня

Львівський історичний музей (пл. Ринок, 6; пл. Ринок, 24)

11:00 – 15:00 – Художній пленер, конкурс на оголошену тему у номінації  «Образотворче мистецтво»

Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)

13:00 – 14:30 – Майстер-клас «Створи наклейку», «Вибійчані композиції»

(клас веде Валерія Вікторенко, Національний університет «Львівська політехніка»)

15:00 – 16:30 – Майстер-клас «Блокнотик з історією» (клас веде Валерія Вікторенко, Національний університет «Львівська політехніка»)

15:00 – 16:30 – Майстер-клас з образотворчого мистецтва «Типажі у монотипії» для Лаврівського дитячого будинку і Буківського дитячого будинку (клас веде Юлія Стемпіцька, Українська академія друкарства)

Для усіх охочих майстер-класи додатково формуються за попереднім записом

Львівський академічний обласний театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)

10:30 – 11:05 – «Кіт у чоботях», Дитячий колектив Одеського театру ляльок «Золотий ключик», м. Одеса

11:15 – 11:35 – Зустрічі з авторами казок: Вікторія Ковальчук, м. Львів

11:45 – 12:35 – «Івасик-Телесик», Червоноградський Зразковий дитячий театр ляльок «Казка», м. Червоноград

14:00 – 14:45 – «Czerwony Kapturek»,Театр «NEMNO», м. Ряшів

14:55 – 15:40 – Зустрічі з авторами казок: Олександр Дерманський, м. Київ

15:45 – 16:30 – «Таємниця країни Сонячних зайчиків»,   Дитяча театральна студія «ДогориДриґом»,  м. Луцьк

16:50 – 17:40 – «Котигорошко, Дракон та Оленка з пирогом», Зразкова театральна студія «Казкар»,  м. Прилуки

18:00 – 18:40 – «Коза-дереза», Театральна студія для дітей «Лорнет»,  м. Київ

18:50 – 19:30 – Майстер-клас з лялькарства: «Актор лялькового театру», (клас веде Ірина Остюк, Львівський академічний театр ляльок)

19:30 – 20:30 – Урочиста церемонія вручення нагород

2 червня 2019 року, неділя
Архів подій цього дня

MALEVICH concert arena (просп. В. Чорновола, 2)

10:00 – 18:00 – Конкурсна програма у номінації «Танцювальне мистецтво»

15:30 – 16:30 – Майстер-клас «Традиційні літні забави» від Гурту автентичної музики «Коралі» (клас ведуть Галина Похилевич, Лариса Лукашенко, Людмила Зборовська)

Львівський академічний театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» (вул. О.Фредра, 6)

12:00 – 13:00 – Вистава-казка «Айболить»

Львівський обласний академічний театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)

14:00 – 15:00 – Вистава-казка «Наш веселий Колобок»