Сьогодні події фестивалю «KAZ.KAR.» поширились на кілька майданчиків, щоб потоком позитивних емоцій, притаманних казкам, затопити якомога більшу площу гостинного Львова.
З самісінького ранку у Львівському обласному академічному театрі ляльок стартувала номінація «Театральне мистецтво». Гості з Лисичанська, Івано-Франківська, Білої Церкви, білоруського Могильова грали казкові спектаклі. На сцені оживали в чарівних образах актори, маріонетки, рукавичкові ляльки. Міжнародна кваліфікаційна комісія, у гроно якої увійшли народна артистка Української РСР Лариса Кадирова, народний артист України Григорій Шумейко, театрознавець зі Словаччини Мірослав Баллай оцінювали демонстровані вистави.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6066-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/MVI_6013-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSCN4561-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSCN4570-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSCN4574-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6022-1024x683.jpg)
У перервах поміж ними глядач не нудився, адже у залі казкових оповідей брали слово автори-казкарі зі Львова і Білої Церкви у номінації «Літературні читання». Зручно вмостившись на подушках малята та дорослі не засинали, слухаючи казки, а навпаки – брали активну участь, допомагаючи читцям.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6036-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6108-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSCN4577-1024x576.jpg)
Тут, у холі театру організатори фестивалю пригощали усіх учасників і гостей кавою, чаєм та смаколиками.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC7854-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC7829-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC7835-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC7843-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC7848-1024x683.jpg)
На гостинних локаціях Львівського історичного музею – галереї кам’яниці Корнякта (пл. Ринок, 6) і в Массарівській кам’яниці (пл. Ринок, 24) президент фестивалю Андрій Сендецький відкрив конкурсну частину номінації «Образотворче мистецтво». Після жеребкування представниками кваліфікаційної комісії, у склад якої увійшли українські художниці Вікторія Ковальчук, Юлія Стемпіцька і польські мисткині Міся Конопка, Агнєшка Даца були оголошені теми конкурсного пленеру: «Колись давно за царя Гороха» й «Аж раптом…». І конкурсанти почали творити свої оригінальні інтерпретації пленерних тем.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7970-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC7992-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC8019-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7887-683x1024.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7897-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7898-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7901-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7908-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7909-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7913-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7927-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7931-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7932-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/DSC_7966-1024x683.jpg)
Організатори подбали, щоб любі гості з кількох сиротинців та інтернатів могли насолодитись дійствами на усіх майданчиках фестивалю. За один день гості встигли взяти участь у майстер-класах ілюмінування буквиці, створити типажі з монотипії; подивитися вистави; посмакувати обідом та отримати солодкі почастунки.
Завершувала насичений подіями другий день Міжнародного благодійного фестивалю «KAZ.KAR.» феєрична вистава-казка «Король Лев». Її привіз Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського з Білої Церкви. Буквально усі глядачі перенеслись у події, що вирували в одному з прайдів Африки.
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6141-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6158-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6205-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6121-1024x683.jpg)
![](https://artcenter.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_6123-1024x683.jpg)
Найкращим подарунком для організаторів стали усмішки, радісні емоційні коментарі глядачів від побаченого. Отже, «KAZ.KAR.» й надалі виконує свою місію – примножує віру у добру казку!